NAPĘDY DO BRAM SKRZYDŁOWYCH

Napędy do bram skrzydłowych są profesjonalne…
… i mają wszystko, czym powinien charakteryzować się naprawdę dobry napęd.
Łatwość i prostota obsługi, solidność, trwałość i brak konieczności konserwacji – oto cechy napędów do bram skrzydłowych SOMMER. Są one przeznaczone zarówno do użytku prywatnego jak i przemysłowego, umożliwiając przemieszczanie bram o masie skrzydła wynoszącej maks. 1100 kg lub szerokości maks. 7 m i nadają się do uniwersalnego montażu na prawym lub lewym skrzydle bramy.

NAPĘDY DO BRAM PRZESUWNYCH

Napędy do bram przesuwnych zapewniają ruch …
… i przekonują swoją siłą i wydajnością
Napędy do bram przesuwnych SOMMER otwierają bramy w łagodny sposób, charakteryzują się cichą pracą i działają w niezawodny sposób nawet w niskich temperaturach do maks. -30°C. Ponadto zapewniają one wysoki stopień bezpieczeństwa. Odpowiadają one najnowszym normom międzynarodowym i są certyfikowane przez niezależne instytuty. Istnieje wiele możliwości podłączania dla większego bezpieczeństwa oraz wiele dodatkowych funkcji zwiększających komfort.

Napędy do bram przesuwnych nadają się zarówno do użytku prywatnego jak i do zastosowań przemysłowych. Nasze rozwiązania umożliwiają wszechstronne możliwości zastosowania w różnych bramach o szerokości do 20 m i ciężarze 1200 kg.