OGRODZENIA POSESYJNE

Kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI to funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetyka

twoje ogrodzenie wisniowski

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W KOMPLETNY SYSTEM OGRODZENIOWY?

Określenie „System Ogrodzeniowy” oznacza: bramy, furtki, segmenty, słupki oraz akcesoria montażowe, czyli wszystkie niezbędne elementy, aby funkcjonalnie ogrodzić teren. Zamawiając kompletny system, zyskujesz ujednolicony wygląd całego ogrodzenia. Masz pewność, że będzie łatwe w montażu. W dodatku całe ogrodzenie można zamówić w jednym miejscu, nie tracąc czasu i energii na poszukiwania. Firma WIŚNIOWSKI oferuje kompletne systemy ogrodzeniowe dostępne w Sieci Sprzedaży na terenie kraju i poza jego granicami.

wisniowski systemy ogrodzeniowe

DLACZEGO ZNAK CE NA BRAMIE GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO?

Znak CE oznacza bramę, która spełnia wymagania normy europejskiej EN 13241-1. Norma ta stawia wszystkim producentom bram wysokie wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia. Rozwiązania stosowane w bramach WIŚNIOWSKI: wyłącznik przeciążeniowy, listwa zderzakowa, lampa sygnalizacyjna, fotokomórki, listwy bezpieczeństwa gwarantują bezpieczną pracę bramy.

ogrodzenia i bramy bezpieczenstwo znak ce

JAK ZAPLANOWAĆ OGRODZENIE

ogrodzenia i bramy posesyjne wisniowski jak zaplanowac ogrodzenie 1ogrodzenia i bramy posesyjne wisniowski jak zaplanowac ogrodzenie 2

 

Różne warianty wykonania:

Segmenty, słupki systemowe, brama i furtka wykonane ze stali
Segmenty, brama i furtka wykonane ze stali, zamontowane do słupków murowanych
Segmenty i słupki systemowe stalowe, montowane na podmurówce

 

Dobór szerokości segmentów w jednej linii:

ogrodzenia i bramy posesyjne wisniowski ogrodzenia posesyjne wszystkie na wymiar
Bok ogrodzenia składa się z segmentów o jednakowych szerokościach, wykonanych „na wymiar”
ogrodzenia i bramy posesyjne wisniowski ogrodzenia posesyjne ostatni na wymiar
Bok ogrodzenia składa się z segmentów z typoszeregu, ostatni element wykonany „na wymiar”

 

Rozwiązania na terenach pochyłych:

Schodkowanie segmentów ogrodzeniowych
Skośne segmenty ogrodzeniowe

 

Brama wjazdowa:

Brama przesuwna jest uniwersalnym rozwiązaniem zamknięcia wjazdu. Skrzydło nie zajmuje miejsca w świetle wjazdu, przesuwa się po wewnętrznej stronie ogrodzenia nie dotykając gruntu. Istnieje możliwość zastosowania dwóch kier otwierania bramy L i P.
ogrodzenia i bramy posesyjne brama dwuksrzydlowa wisniowski
Bramę dwuskrzydłową możemy zamontować wszędzie, gdzie jest wystarczająca ilość wolnego miejsca na swobodne otwarcie skrzydeł.

 

ogrodzenia i bramy posesyjne furtka wisniowski
Furtka powinna zapewniać swobodne wejście na posesję i być nieodłącznym elementem ogrodzenia.
Może otwierać się w dowolnym kierunku.
ogrodzenia i bramy posesyjne wisniowski skrzynka pocztowa
Skrzynka na listy powinna być usytuowana w pobliżu furtki. Umieszczona w segmencie komponuje się za całością ogrodzenia.
ogrodzenia i bramy posesyjne wisniowski miejsce na kosz
Kwestię obecności pojemników na śmieci na naszej działce możemy łatwo rozwiązać budując altankę, mur lub parkan wykończony dodatkowymi furtkami lub segmentami
ogrodzenia i bramy posesyjne wisniowski ominiecie drzewa ogrodzenia i bramy posesyjne wisniowski obudowanie skrzynki elektrycznej
Jeżeli w linii ogrodzenia znajdują się przeszkody: drzewa, krzewy, słupy, skrzynki elektryczne, trzeba je odpowiednio ominąć.
ogrodzenia i bramy posesyjne wisniowski dostep do mediow
Jeżeli musimy zapewnić wygodny dostęp do mediów znajdujących się w różnych częściach działki, możemy do tego celu wykorzystać dodatkowe furtki lub bramy.

ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE

10 lat

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

efektywna ochrona

EFEKTYWNA OCHRONA

Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

duplex

SYSTEM DUPLEX – PODWÓJNA OCHRONA

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

sprawdzone w kazdych warunkach

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH

Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.