NAPĘDY DO BRAM GARAŻOWYCH PRO+ / BASE+

Inteligentny napęd nowej generacji
Szybszy. Bardziej bezpieczny. Bardziej inteligentny. Jaśniejszy. Oto przyszłość napędów bram garażowych. Napędy pro+ i base+ firmy SOMMER to udoskonalona wersja sprawdzonej koncepcji napędu SOMMER. Inteligentny wózek jezdny zapewnia dużo przestrzeni do podłączenia przemyślanych akcesoriów. Oddzielna obudowa sterownika napędu pro+ zapewnia jeszcze większą elastyczność i komfort.

Maksymalna elastyczność (pro+)
Oddzielna obudowa sterownika w pro+ umożliwia elastyczny montaż naścienny lub pod sufitem. Nie ma konieczności montowania kolejnego gniazdka na suficie. Zintegrowany w obudowie sterownika przycisk zapewnia dodatkowy komfort w garażu.

Bezpieczeństwo dzięki kodowanemu systemowi radiowemu
Napęd bramy garażowej z dwukierunkowym, zmiennym, kodowanym systemem radiowym gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. System radiowy SOMloq2 działa dwukierunkowo; oznacza to możliwość odbierania komunikatów zwrotnych o przesłanym poleceniu lub położeniu bramy. Kod Rollingcode jest szyfrowany 128-bitowo. Taką samą metodę szyfrowania stosuje się w bankowości internetowej. Kompatybilność wsteczna nadajnika z systemem radiowym Somloq-Rollingcode jest zawsze gwarantowana.

Warianty montażu

NAPĘDY DO BRAM GARAŻOWYCH DUO VISION

Klasyk z oddzielną obudową sterownika
Napęd do bram garażowych duo vision SOMMER charakteryzuje się innowacyjną technologią połączoną z eleganckim wyglądem.

Warianty: duo vision 500 \ duo vision 650 \ duo vision 800

 

bramy ogrodzeniowe przesuwne wisniowski

Maksymalna elastyczność
Oddzielna obudowa sterownika umożliwia elastyczny montaż naścienny lub pod sufitem. Nie ma zatem konieczności montowania kolejnego gniazdka na suficie.

Optymalne zasilanie
Elastyczny system napędu duo vision umożliwia montaż obudowy sterownika dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne – niezależnie od lokalizacji gniazdka zasilającego w garażu.

Zabezpieczenie przed wypadkiem dzięki regulowanemu elektronicznie pomiarowi siły
Napęd programuje się samoczynnie, a dzięki systemowi DPS (automatyczne programowanie siły otwierania i zamykania) pracuje w sposób, który jest najbardziej ekonomiczny w danych warunkach. Dopasowuje się on do warunków panujących w otoczeniu i przemieszcza się zawsze z taką samą prędkością. Przeszkody sygnalizują napędowi nagłe zapotrzebowanie na większą ilość siły. W takim przypadku napęd zatrzymuje się lub wykonuje ruch powrotny. Pozwala to uniknąć obrażeń u ludzi i szkód materialnych.

Warianty montażu