SŁUPEK EQ

Więcej niż słupek!

Szukając udoskonaleń i ułatwień funkcjonalnych naszych systemów ogrodzeniowych, stworzyliśmy niezwykle praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można umiejscowić w pobliżu furtki między innymi skrzynkę na listy, wideofon lampkę czy gniazdko elektryczne.


akcesoria KONSPORT

SŁUPEK EQ

  • Funkcjonalność
  • Estetyka
  • Praktyczne zastosowanie

Seria akcesoriów KONSPORT – SŁUPEK EQ

Nazwa EQ to skrót od angielskiego słowa equip, podkreślającego szerokie możliwości wyposażenia. Słupek EQ może być montowany w miejsce standardowego słupa furtkowego, zarówno od strony listwy domykowej jak i od strony zawiasów.

Dzięki solidnej konstrukcji i szerokości 310mm, nie tylko udostępnia praktyczną przestrzeń do montażu akcesoriów, ale podnosi walory estetyczne ogrodzenia. Tak jak pozostałe elementy ogrodzeniowe, słupek może być pomalowany na dowolny kolor z palety kolorów RAL. Zastosowanie elementów ocynkowanych i malowanie proszkowe zapewniają doskonałą ochronę i gwarancję że słupek będzie się prezentował świetnie przez długie lata.

Demontowalny tył słupka umożliwia dostęp do jego wnętrza nawet po zamontowaniu ogrodzenia. Słupek EQ stanowi doskonałą alternatywę dla skrzynek zawieszanych na przęsłach czy furtkach i domofonów montowanych do wąskich słupków furtkowych. Jest to rozwiązanie zarówno bardzo praktyczne jak i estetyczne.